Přeskočit na obsah

Diskuse:buzola

Obsah stránky není podporován v jiných jazycích.
Přidat téma
Z Wikislovníku

Proč uprostředňovat slova slohově neutrální? Nebo proč nemůžete psát slova, co uprostředňují pravidla? Nebo to už tolik klesly, že uprostředňují buzola, diskuze, režizér, rezort, kazematy a kdovíco ještě? Nikoho tím psychicky napadnout nemůžu, neboť jsem to napsal já. – Tento nepodepsaný komentář přidal uživatel 212.24.150.227 (diskusepříspěvky) 30. 11. 2005, 19:08 (UTC)

Zde budou zatím upřednostňovány jako základní tvary „nejmodernější“ bez ohledu na to, který jako neutrální uvádějí pravidla. Zanatic 20:16, 30. 11. 2005 (UTC)
Oh, pardon, the pan is moderni – Tento nepodepsaný komentář přidal uživatel 212.24.150.227 (diskusepříspěvky) 2. 12. 2005, 14:12 (UTC)
Že se do toho pletu, modernější je ciróza než cirhóza. Ale když pominu tohle, musím uznat, že to špatné není. – Tento nepodepsaný komentář přidal uživatel 212.24.150.227 (diskusepříspěvky) 2. 12. 2005, 15:30 (UTC)

Zahajte diskusi ke stránce buzola

Zahájit diskusi